Obchodní podmínky

Obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je společnost STROLL OBUV a.s., se sídlem Těšínská 283/233, 716 00 Ostrava - Radvanice, IČ: 27780686, zapsané v obchodním rejstříku v oddíle B., vložka 3117 u Krajského soudu v Ostravě a kupujícího.

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

Objednávání

Zboží lze objednat na stránce www.stroll-obuv.cz. Objednání je závazné.

Zasílání zboží

Platba bankovním převodem

Vyzvednutí na prodejně

Termín dodání

Možnost vrácení zboží

Výměny zboží

Reklamace a záruka u internetového prodeje

Průběh reklamace

Platnost nabídky 

Ceník dopravy

Přepravce - typ zásilky Cena
Česká pošta - dobírka: 100 Kč
Česká pošta - doporučený balík: 100 Kč
Kurýrem PPL - dobírka: 100 Kč
Kurýrem PPL - balík: 100 Kč
Osobní převzetí na pobočce: 0 Kč

Ochrana osobních dat

Naše společnost dává serióznímu vyřizování objednávek a reklamací nejvyšší prioritu. Stejně je kladen důraz na ochranu osobních dat. Veškerá data získaná od zákazníků slouží výhradně pro vnitřní potřeby firmy. Žádná data nejsou poskytována třetím osobám. Jedinou výjimku tvoří externí dopravce, kterému je předáváno nezbytně nutné minimum údajů o zákazníkovi, které slouží pro bezproblémové doručení zboží.

Děkujeme Vám za důvěru.

Věříme, že jsme Vás přesvědčili o serióznosti a korektnosti internetového nákupu u firmy STROLL OBUV a.s., obchodu s obuví.

V případě jakýchkoli dotazů, připomínek nebo námětů nás prosím kontaktujte, všechny Vaše podněty jsou pro nás zdrojem inspirace pro další zkvalitňování služeb pro Vás.

Přejeme Vám mnoho příjemných zážitků v obuvi zakoupené u firmy STROLL OBUV a.s.